Menu

آتارفیل

آتارفیل (Atarfil SL)

آتارفیل به عنوان یک شرکت اساساً خود را  به نوآوری و توسعه محصولات و خدمات  توام با حفظ بالاترین سطح از کیفیت متعهد می داند. این شرکت در سال 1995 تاسیس شد، هدف آتارفیل توسعه، تولید و بازاریابی ژئوممبران و سایر محصولات مکمل برای حفاظت از محیط زیست، مدیریت یکپارچه آب، خدمات عمومی و ساختمان است. از این رو است که شرکت آتارفیل با حداکثر توان و تخصص در زمینه تولید ژئوممبران، خود را به نیازمندی مشتریان خود متعهد می داند و طیف گسترده ای از محصولات را با ظرفیت تامین بالا برای پوشش تقاضای مشتریان خود در سراسر جهان تولید می نماید. مواد استفاده شده در محصولات آتارفیل از موادی با بالاترین استانداردهای کیفیت در صنعت تولید ژئوممبران بوده،  و در عین حال این محصولات با  قیمتی رقابت پذیر ارائه می شود.  
ظرفیت تولید فعلی آتارفیل  بیش از 65 هزار تن در سال است، که باعث می شود آتارفیل یکی از 5 تولید کننده برتر محصولات ژئوسنتتیک در جهان لقب گیرد. محصولات در عرضهای رول 2،3،7،5،8 و حتی 11متر ( که وسیع ترین عرض ژئوممبران تولید شده در جهان است) و با طیف وسیعی از ضخامت (از 0.75 میلی متر تا 5 میلی متر) تولید می شوند.

این مورد را ارزیابی کنید
(331 رای‌ها)

شرکت ارگانو

شرکت ارگانو از سال 1373 در اداره ثبت شرکت های خراسان رضوی به شماره ثبت 8998 به ثبت رسیده است و خط مشی خود را اجرای پروژه های ساختمانی و آب و فاضلاب تعیین نموده و در این راستا به فعالیت ادامه داده و موفق به اجرای پروژه های متعددی در اقصی نقاط کشور شده است. همچنین از سال 1376 گواهینامه صلاحیت پیمانکاری دریافت داشته و اکنون دارای رتبه 3 آب و رتبه 4 ساختمان و ابنیه از معاونت نظارت راهبری ریاست جمهوری می باشد باضافه دارای پروانه اشتغال از مسکن و شهرسازی در زمینه مجری ساختمان و دارای رتبه2 انبوه سازی می باشد و نیز از سال 89 موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001-2008 شده است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

محتوای بیشتر در این بخش:

Go to top