Menu

آتارفیل

ژئوممبران آتارفیل اسپانیا (Atarfil SL)

شرکت آتارفیل اسپانیا به عنوان یک شرکت تولید کننده ژئوممبران اروپای غربی با بالاترین کیفیت ژئوممبران موجود در حال اضر دنیا، اساساً خود را  به نوآوری و توسعه محصولات ژئوممبران و خدمات توام با حفظ بالاترین سطح از کیفیت ژئوممبران متعهد می داند. این شرکت در سال 1995 تاسیس گردیده است. هدف آتارفیل توسعه، تولید و بازاریابی ژئوممبران و سایر محصولات مکمل ژئوممبران برای حفاظت از محیط زیست، مدیریت یکپارچه آب، خدمات عمومی و ساختمان است. از این رو است که شرکت آتارفیل اسپانیا با حداکثر توان و تخصص در زمینه تولید انواع لایه های ژئوممبران، خود را نسبت به مشتریان ورق ژئوممبران متعهد می داند و طیف گسترده ای از محصولات ژئوممبران را با ظرفیت تامین و تولید بسیار بالا، برای اجرای پوشش ژئوممبران در سراسر جهان تولید می نماید. مواد استفاده شده در محصولات ژئوممبران آتارفیل از موادی با بالاترین استانداردهای کیفیت در صنعت تولید ژئوممبران بوده،  و در عین حال این ژئوممبران با  قیمتی رقابت پذیر ارائه می شود.  
ظرفیت تولید فعلی آتارفیل  بیش از 65 هزار تن در سال است، که باعث می شود آتارفیل یکی از 5 تولید کننده برتر محصولات ژئوسنتتیک به ویژه ژئوممبران در جهان لقب گیرد. محصولات ژئوممبران در عرض رول های 2،3،7،5،8 و حتی 11متر ( که وسیع ترین عرض ژئوممبران تولید شده در جهان است) و با طیف وسیعی از ضخامت (از 0.75 میلی متر تا 5 میلی متر) تولید می شوند.

این مورد را ارزیابی کنید
(371 رای‌ها)

شرکت ارگانو

شرکت ارگانو از سال 1373 در اداره ثبت شرکت های خراسان رضوی به شماره ثبت 8998 به ثبت رسیده است و خط مشی خود را اجرای پروژه های ساختمانی و آب و فاضلاب تعیین نموده و در این راستا به فعالیت ادامه داده و موفق به اجرای پروژه های متعددی در اقصی نقاط کشور شده است. همچنین از سال 1376 گواهینامه صلاحیت پیمانکاری دریافت داشته و اکنون دارای رتبه 3 آب و رتبه 4 ساختمان و ابنیه از معاونت نظارت راهبری ریاست جمهوری می باشد باضافه دارای پروانه اشتغال از مسکن و شهرسازی در زمینه مجری ساختمان و دارای رتبه2 انبوه سازی می باشد و نیز از سال 89 موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001-2008 شده است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

محتوای بیشتر در این بخش:

Go to top